Close

Urszula i Mariusz 7/1

Ula i Mariusz – niesamowita para, która idzie przez życie robiąc to na co ma największą ochotę  – DEGUSTUJĘ ŻYCIE przez  GOTOWANIE. Oboje prowadzą własną firmę, która zarządza można powiedzieć już siecią lokali gastronomicznych: KOKO SUSHI (modny adres od 10 lat w Białymstoku, teraz też w Łomży), SZTUKA MIĘSA.  Obecnie są pomysłodawcami  nowej inicjatywy : Studio Kulinarne – Kilińskiego 7/1. Dla kogo ? W zasadzie dla wszystkich, którzy chcą dobrze zjeść, trochę zabawić się w profesjonalnego kucharza, bo gotujemy sami pod okiem Mariusza lub innego mistrza kuchni.  A to co przyrządzimy wspólnie konsumujemy. Można zapisać się w ciemno i być mile zaskoczonym nowo poznanymi znajomymi (jedzenie zbliża). Lub wybrać się starą paczką wspólnych znajomych i spędzić razem wieczór kolacyjnie i pożytecznie. Zabawa przednia gwarantuję.

Ulę i Mariusza znam od dawna. Dobrani jak dwa kapcie pod kominkiem zimą – prawy i lewy. Ma się wrażenie, że rozumieją się bez słów. A przy tym ciepli i otwarci na ludzi. Wielu stałych klientów w naturalny sposób staje się dobrymi znajomymi. Miło jest coś przekąsić czując się tak jak w domu. Ważne, że nie trzeba zmywać !

Zawsze fascynowali mnie swoją ciekawością świata, który odkrywali na swój sposób właśnie przez poszukiwanie nowych smaków, zapachów, ciekawych ludzi. Mało kto jest na tyle szalony aby polecieć gdzieś w nieznane po to aby zjeść coś regionalnego, charakterystycznego dla danego miejsca. Wiem, że Uli i Mariusza nie trzeba by długo namawiać i już lecą w świat daleki aby skosztować  to coś. Teraz chcą dzielić się z nami swoimi doświadczeniami, wiedzą, umiejętnościami. Warto podpatrywać przenosić na własne podwórko. Oferta kulinarnych warsztatów jest niezmiernie bogata, każdy znajdzie coś dla siebie.

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?