Urszula i Mariusz 7/1


Ula i Mariusz – niesamowita para, która idzie przez życie robiąc to na co ma największą ochotę  – DEGUSTUJĘ ŻYCIE przez  GOTOWANIE. Oboje prowadzą własną firmę, która zarządza można powiedzieć już siecią lokali gastronomicznych: KOKO SUSHI (modny adres od 10 lat w Białymstoku, teraz też w Łomży), SZTUKA MIĘSA.  Obecnie są pomysłodawcami  nowej inicjatywy : Studio Kulinarne – Kilińskiego 7/1. Dla kogo ? W zasadzie dla wszystkich, którzy chcą dobrze zjeść, trochę zabawić się w profesjonalnego kucharza, bo gotujemy sami pod okiem Mariusza lub innego mistrza kuchni.  A to co przyrządzimy wspólnie konsumujemy. Można zapisać się w ciemno i być mile zaskoczonym nowo poznanymi znajomymi (jedzenie zbliża). Lub wybrać się starą paczką wspólnych znajomych i spędzić razem wieczór kolacyjnie i pożytecznie. Zabawa przednia gwarantuję.

Ulę i Mariusza znam od dawna. Dobrani jak dwa kapcie pod kominkiem zimą – prawy i lewy. Ma się wrażenie, że rozumieją się bez słów. A przy tym ciepli i otwarci na ludzi. Wielu stałych klientów w naturalny sposób staje się dobrymi znajomymi. Miło jest coś przekąsić czując się tak jak w domu. Ważne, że nie trzeba zmywać !

Zawsze fascynowali mnie swoją ciekawością świata, który odkrywali na swój sposób właśnie przez poszukiwanie nowych smaków, zapachów, ciekawych ludzi. Mało kto jest na tyle szalony aby polecieć gdzieś w nieznane po to aby zjeść coś regionalnego, charakterystycznego dla danego miejsca. Wiem, że Uli i Mariusza nie trzeba by długo namawiać i już lecą w świat daleki aby skosztować  to coś. Teraz chcą dzielić się z nami swoimi doświadczeniami, wiedzą, umiejętnościami. Warto podpatrywać przenosić na własne podwórko. Oferta kulinarnych warsztatów jest niezmiernie bogata, każdy znajdzie coś dla siebie.

Drop a comment

Your email address will not be published.