• контакт

    Agnieszka Pilecka
    agnieszka@pilecka.pl
    +48 602 369 140
    Poland/Białystok

Latest Projects

Latest Posts

Pieskie życie w stolicy RP

Czy życie psów w stolicy różni się od życia ich pobratymców w innych miastach, wsiach? Na pewno zależy od ich właścicieli. Jednak miejskie prawa czasem utrudniają opiekę nad swoimi czworonogami. Na furtach wejściowych do miejskich parków jest zakaz wprowadzania psów. Głupi i niestosowany przez właścicieli. Bardziej rozumiałabym nakaz sprzątania po swoich pupilach ale zakaz ich wprowadzania już mnie mniej przekonuję. Na spacer wyprowadza się psa między innymi dla własnego zdrowia. Często to nasz pupil niejako zmusza nas do przeruszania naszych kości po świeżym powietrzu. A najlepszym miejscem w zadymionym mieście jest właśnie park. Czasem jedyne miejsce z zielenią. No cóż trudno się przyznać ale jak bywam w stolicy z moim pupilem to też wędruję po parku. Jednak na pewno byłoby mi wstyd nie posprzątać po nim.

 

Read more →

рождество

Wesołych Świąt i bogatego “Świętego” Mikołaja. Podobno na podlasiu nie ma świętych mikołajów za to w Kamieniukach mieszka taki jeden i nawet ludzkim głosem mówi. Dla niedowiarków białostockich radnych mogę podać dokładny adres  😉

IMG_1775

 

Brama do jego posiadłości jest okazała i dopiero po spełnieniu kilku warunków można zacząć w nią kołatać. Na straży stoi przystojny sługa świętego i niejako on decyduję, czy warto wpuścić czy też odprawić z kwitkiem. Dalej po wejściu tez nie jest prosto, najpierw trzeba przebrnąć przez Aleje Krasnali (niegrzeczny zwiedzający może zarobić np. kasztanem), a  potem głośno budzić śpiącego twardym snem Mikołaja.

Read more →
error: Content is protected !!